Elérhetőségek

Miskolci II. Rákóczi Ferenc
Általános Iskola

 
3532 Miskolc, Zoltán u. 5.
46/532-515 46/532-516
rakoczi.alt.isk@chello.hu
e-napló

 

Győri Kapui Tagiskola
3534 Miskolc, 
Miklós utca 13.
Titkárság: 30/8411384
Tanári: 30/8411008
Igazgatói: 30/8411354

tagisk@rakoczisuli.hu
e-napló

 

Címlap

Versenyeredmények 2015/2016-os tanév

 



Verseny neve


Résztvevő tanuló neve, osztálya


Helyezés


Széchenyi műveltségi vetélkedő


Mészáros Ágota 2.b

Borbély Ákos 2.b

 

Kádár Bence 3.b

Pap Gergő 3.b

 

Buda Leila 4.b

Szoboszlai Zsófia 4.b


3. helyezés


Észpörgető városi matematika verseny


Fábián Kristóf 2.b

Krivácsi Zoé 4.b

Tóth Gellért


8. helyezés

8. helyezés

9. helyezés


Zrínyi megyei matematika verseny


Krivácsi Zoé 4.b


az iskola legeredményesebb tanulója


Pattantyús városi matematika verseny


Szoboszlai Zsófia 4.b

Buda Leila 4.b

Marczis Balázs 4.b


12. helyezés

20. helyezés

23. helyezés


Töprengő


Bodnár Kitti 4.b

Gerges Balázs 4.b


 


Aritmetika


Krivácsi Zoé 4.b

Kiss Botond 4.b


 


Kaffka matematika verseny


Szoboszlai Zsófia 4.b

Krivácsi Zoé 4.b

Marczis Balázs 4.b


 

2014/2015-ös tanév

Verseny megnevezése Csapattagok/Egyéni versenyzők Elért helyezés Felkészítő tanár
Miskolci Várostörténeti Vetélkedő

Lukács Eszter

Sipos Virág

Tóth Réka Bianka

1. helyezés Lencsés Ágnes
Miskolci Várostörténeti Vetélkedő

Bodnár Imola

Klusovszki Vanda

Tóth Zita Kíra

3. helyezés Lencsés Ágnes
"Móra tollával" megyei helyesíró verseny Bodnár Imola 2. helyezés Lencsés Ágnes
"Móra tollával" megyei helyesíró verseny Tóth Zita Kíra 4. helyezés Lencsés Ágnes

Városi Röplabda verseny

képek

IV. korcsoport 1. helyezés Fodor Tamás

Városi Röplabda verseny

képek

III. korcsoport 2. helyezés Fodor Tamás
Német helyesírási vetélkedő Tóth Zita Kíra 5.b 3. helyezés Tóthné Liszek Mónika
Várostörténeti vetélkedő

Klusovszki Kíra

Pállfy Gellért

Szarka Flóra

2. helyezés Tóthné Liszek Mónika
Várostörténeti vetélkedő

Lukács Eszter

Sipos Virág

Tóth Réka

1. helyezés Lencsés Ágnes

Őszi körzeti többpróba atlétika verseny

IV. korcsoport fiú - egyéni

 

Váradi Márk 8.a 1. helyezés Somoskői Katalin

Őszi körzeti többpróba atlétika verseny

IV. korcsoport fiú

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola csapata, tagok:

Váradi Márk 8.a

Kolozsvári Levente 8.a

Krajczár Győző 8.a

Gudász Gergely 8.b

Farkas Kornél 7.a

Zeller Lóránt 7.a

Kádár Péter 7.b

Kormos Erik 7.a

3. helyezés Somoskői Katalin
Őszi körzeti többpróba atlétika verseny - súlylökés
Kormos Erik 7.a 3. helyezés Somoskői Katalin
Városi Kaffka Matematika verseny Monostori Anna 4.b 2. helyezés Krivos Erika
Városi Kaffka Matematika verseny Tóth Zita Kíra 4.b 7. helyezés Krivos Erika
Miskolci Várostörténeti Vetélkedő 2015 Rákóczi lányai csapat:

Dendők Bianka 8.b
Lukács Eszter 6.b
Sipos Anna 8.b

2. helyezés Lencsés Ágnes
Miskolci Várostörténeti Vetélkedő 2015 Miskolci lányok csapat:

Bodnár Emma 8.b
Sipos Virág 7.b
Tóth Réka 7.b

3. helyezés Lencsés Ágnes
Beccaria Bűnmegelőzési Vetélkedő Beccaria Lányok:

Petrus Mercédesz 8.b
Rátkai Panna 8.b
Szűcs Nelli 8.a

1. helyezés Lencsés Ágnes
Beccaria Bűnmegelőzési Vetélkedő Rákóczi Drogtündérek:

Ajtai Panna 8.b
Berecz Panna 8.b
Szabó Csenge 8.b

3. helyezés Lencsés Ágnes
Országos Levelezőverseny Történelemből - Népek Tavasza

Klusovszki Kíra 7.b

Pállfy Gellért 7.b

Mihók Boglárka 7.b

Sipos Virág 7.b

Tóth Réka 7.b

9. helyezés Tóthné Liszek Mónika
A Miskolci Nagy Lajos Király Általános Iskola által megrendezett magyar nyelvi olimpia

Gonda Panna 5.b

Komjáti Kornél 6.b

Sipos Virág Réka 7.b

Sipos Anna Kinga 8.b

1. helyezés Lencsés Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Krivácsi Zoé 3.b 7.helyezés Csipkés Sándorné
Zrínyi Ilona Matematikaverseny Monostori Anna 4.b 7.helyezés Krivos Erika
"Móra tollával" megyei helyesíró verseny

Iván Boglárka 5.b

Gonda Panna 5.b

5. helyezés Lencsés Ágnes
Német nyelvű adventi versmondó verseny (megyei) 3.-4. évfolyam Filep Dorina 4.b 1. helyezés Krivos Erika
Német nyelvű adventi versmondó verseny (megyei) 3.-4. évfolyam Bodnár Imola 4.b 2. helyezés Krivos Erika
Pattantyús Ábrahám Géza városi matematika verseny Monostori Anna 4.b 4. helyezés Krivos Erika
Pattantyús Ábrahám Géza városi matematika verseny Tóth Zita Kíra 4.b 5. helyezés Krivos Erika
Pattantyús Ábrahám Géza városi matematika verseny Bodnár Imola 4.b 11. helyezés Krivos Erika
Pattantyús Ábrahám Géza városi fizika-kémia csapatverseny

Petrus Mercédesz 8.b

Sipos Anna 8.b

Bodnár Emma 8.b

1. helyezés Major Zoltánné
Városi Német tesztmegoldó verseny Rachev Zoé 5.b 2. helyezés Gergesné Vizsolyi Beáta
Városi Német tesztmegoldó verseny Kajuha Petra 6.b 3. helyezés Gergesné Vizsolyi Beáta
Városi Német tesztmegoldó verseny Sipos Virág 7.b 3. helyezés Tóthné Liszek Mónika
Városi Német tesztmegoldó verseny Sipos Anna 8.b 3. helyezés Patakiné Cservenák Anita

 

2013/2014-es tanév

Verseny megnevezése Csapattagok/Egyéni versenyzők Elért helyezés Felkészítő tanár
       
Városi Német tesztmegoldó verseny Tassi Timián 8.b 1. helyezés Pataky Anita
XXV. Hevesy György Országos Kémiaverseny megyei forduló Bodnár Emma 7b. 3. helyezés Fodorné Kiss Judit
Ifjúsági katasztrófavédelmi vetélkedő

Váradi Máté 7.a

Zelenák Ádám 7.a

Gudász Gergely 6.b

Pintyi István 5.a

9. helyezés Szilágyi Benjámin
Ifjúsági katasztrófavédelmi vetélkedő

Schull Imre 6.a

Váradi András 6.a

Krajczár Szebasztián 6.a

Horvátváth Richárd 6.a

10. helyezés Szilágyi Benjámin

IV. kcs. fiú röplabda verseny

Váradi Márk 6.a
Balogh Róbert 6.b
Gudász Gergely 6.b
Pálffy Gellért 6.b
Spiczmüller Levente 7.b
Salétros Boldizsár 7.b
Czikora Márk 7.b
Körmöndi Dániel 8.b
Zsóka Vendel 8.b
városi 3. helyezés Veresné Gáspár Éva

III. kcs. fiú röplabda verseny

Pintyi István 5.a
Nagy Bálint 5.b
Balogh Norbert 5.b
Glonczi Vid 6.a
Váradi Márk 6.a
Balogh Róbert 6.b
Gudász Gergely 6.b
Pálffy Gellért 6.b
Spiczmüller Levente 7.b

városi 2. helyezés

megyei 2. helyezés

Veresné Gáspár Éva
Megyei Diákolimpia TORNA EGYÉNI ÖSSZETETT Iván Boglárka 4.b 4. helyezés Borbély Péterné

Megyei Diákolimpia TORNA

Bodnár Imola 3.b

Golyha Noémi 4.b

Monostori Anna 4.b

Németh Nikolett 4.b

Rachev Zoé 4.b

Tóth Zita 3.b

Üveges Brigitta 3.a

6. helyezés Borbély Péterné

Városi Diákolimpia TORNA

Bodnár Imola 3.b

Golyha Noémi 4.b

Monostori Anna 4.b

Németh Nikolett 4.b

Rachev Zoé 4.b

Tóth Zita 3.b

Üveges Brigitta 3.a

3. helyezés Borbély Péterné

Adventi német nyelvű szavalóverseny

Klusovszki Kíra

2. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Adventi német nyelvű szavalóverseny

Bodnár Imola

3. helyezés

Krivos Erika

Adventi német nyelvű szavalóverseny

Tóth Réka

különdíj

Tóthné Liszek Mónika

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

Balla Réka 8.b

Fülöp Fanni 8.b

Körmöndi Dániel 8.b

Tassi Timián 8.b

2. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

Berecz Boglár 8.b

Porkoláb Panna 8.b

Orbán Dénes 8.b

Sivák Lilla 8.b

3. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Várostörténeti verseny Görög Katolikus Általános Iskola

kép

Bodnár Emma 7.b

Sipos Virág 6.b

Tóth Réka 6.b

1. helyezés

Lencsés Ágnes

Várostörténeti verseny Görög Katolikus Általános Iskola

kép

Berecz Boglár 8.b

Fülöp Fanni 8.b

Porkoláb Panna 8.b

2. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Várostörténeti verseny Görög Katolikus Általános Iskola

kép

Dendők Bianka 7.b

Sipos Anna 7.b

Tamás Anett 8.b

3. helyezés

Lencsés Ágnes

Városi német helyesíró verseny 5. évfolyam

Mató Barbara 5.b

3. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Városi német helyesíró verseny 6. évfolyam

Pálffy Gellért 6.b

5. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Városi német helyesíró verseny 6. évfolyam

Sipos Virág

6. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

 

2012/2013-as tanév

Verseny megnevezése

Csapattagok/Egyéni versenyzők

Elért helyezés

Felkészítő tanár

"Egészséges, mint a makk" - Városi csapatverseny

Porkoláb Péter
Kajuha Petra
Makszin Mihály Golyha Noémi

4.helyezés

Firtkó Józsefné,Joóné Besztercei Edina

2013 évi Várostörténeti Vetélkedő Általános Iskolai Kategória

Dendők Bianka 6.b

Tamás Anett 7.a

Sipos Anna 6.b

1.helyezés

Lencsés Ágnes

2013 évi Várostörténeti Vetélkedő Általános Iskolai Kategória

Bényei Kincső 6.b

Bodnár Emma 6.b

juhász Evelin 6.b

2.helyezés

Lencsés Ágnes

III. Kcs lány amatőr röplabda bajnokság

fotó.JPG

Zsóka Véta 7.b
Sípos Anna 6.b
Sípos Virág 5.b
Marczis Réka 5.b
Kecskeméti Luca 5.b
Szarka Flóra 5.b
Magyari Gabriella 7.b
Klusovszki Kíra 5.b
Tóth Réka 5.b
Szabó Enikő 5.b

1.helyezés

Veresné Gáspár Éva és a felsős testnevelők

2013. április „Észpörgető” matematika versenyen 

Bodnár Imola (2.b)

4.helyezés

Krivos Erika

2013. április Töprengő matematikai verseny (4 osztály)
(Max:30 pont - elért: 26,5pont)
 

Lukács Eszter (4.b)

3.helyezés

Erdélyiné Varga Kinga

III.korcsoportos fiú röplabdacsapata városi II., megyei II. hely.

III.korcsoportos fiú röplabdacsapat

2.helyezés

Veresné Gáspár Éva

2013.02.27. Mátyás prózamondó verseny.
Klusovszki Kíra és Tóth Réka 5.b 

Klusovszki Kíra 5.b

1.helyezés

Cseh Tiborné 

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntője - részletesebb cikk

Fülöp Fanni 7.b

Balla Réka 7.b

Tassi Timián 7.b

Körmöndi Dániel 7.b

2.helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

Fülöp Fanni 7.b

Balla Réka 7.b

Tassi Timián 7.b

Körmöndi Dániel 7.b

1.helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Országos Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

Berecz Boglár 7.b

Porkoláb Panna 7.b

Sivák Lilla 7.b

Duli Kornél 7.b

2.helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Városi történelem verseny

Tamás Anett 7.a

Dendők Bianka 6.b

Sipos Anna 6.b

2. helyezés

Lencsés Ágnes

Városi történelem verseny

Bényei Kincső 6.b

Bodnár Emma 6.b

Juhász Evelin 6.b

3. helyezés

Lencsés Ágnes

Városi történelem verseny

Berecz Boglár 7.b

Körmöndi Dániel 7.b

Duli Kornél 7.b

4. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Földes Ferenc Gimnázium megyei történelem verseny

Tamás Anett 7.a

Porkoláb Panna 7.b

Tassi Timián 7.b

10. helyezés

Lencsés Ágnes

 

 2011/2012-es tanév


Verseny megnevezése

Csapattagok/Egyéni versenyző:

Elért helyezés:

Felkészítő tanár:

Atlétika III. kcs. leány városi

Salétros Boldizsár 5.b

Duli Kornél 6.b

Sipeki Máté 6.b

Veres Marcel 6.b

Zsóka Vendel 6.b

10. helyezés

Somoskői Katalin  

Atlétika III. kcs. leány körzeti  

Salétros Boldizsár 5.b

Duli Kornél 6.b

Sipeki Máté 6.b

Veres Marcel 6.b

Zsóka Vendel 6.b

3. helyezés

Somoskői Katalin  

Atlétika III. kcs. leány városi

Rátkai Panna 5.b

Balogh Petra 6.a

Kosztoványi Kíra 6.b

Simon Sára 6.b

Zsóka Véta 6.b

Bagi Alexandra 7.b

9. helyezés

Somoskői Katalin  

Atlétika III. kcs. leány körzeti

Rátkai Panna 5.b

Balogh Petra 6.a

Kosztoványi Kíra 6.b

Simon Sára 6.b

Zsóka Véta 6.b

Bagi Alexandra 7.b

4. helyezés

Somoskői Katalin

Fazekas Városi Matematika Verseny

Sipeki Máté 6.b

4. helyezés

Szunyoghné Dankó Judit

Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny

Nagy Klaudia 6.b

3. helyezés

Szunyoghné Dankó Judit  

Kis Természerbúvár Városi Vetélkedő

Veres Marcell 6.b

Orbán Dénes 6.b

Szabó Dóra 7.b

Gergely Ákos 7.b

1. helyezés

Szunyoghné Dankó Judit  

Kis Természerbúvár Városi Vetélkedő  

Kiss Dorina 6.b

Berecz Boglár 6.b

Siomos Angelos 7.b

Szentesi Attila 7.b

2. helyezés

Szunyoghné Dankó Judit  

Atlétika Körzeti verseny IV. kcs. fiú

Barta Levente 8.b

Botos Márk 7.a

Fényes Dávid 7.b

Gergely Ákos 7.b

Kis Viktor 8.b

Rachev Patrik 7.b

10 helyezés

Borbély Péterné

Atlétika Körzeti verseny IV. kcs. lány

Göndös Adél 8.b

Kozma Zsófia 7.b

Lőrinczi Laura 8.b

Piliczki Penelopé 7.b

Tóth Kitti 8.b

Újfalusi Zita 8.b

5. helyezés

Borbély Péterné

50m-es mellúszás városi III. kcs.

Berecz Boglár 6.b

5. helyezés

Borbély Péterné

Játékos sportverseny I-II. kcs. körzeti

Balogh Róbert

Balogh Tamás

Gudász Gergely

Kádár Péter

Kecskeméti Luca

Kiskartali Réka

Klusovszki Kira

Körmöndi Marcell

Lukács Eszter

Marczis Réka

Porkoláb Péter

Purda Soma

Rachev Zoé

Szkárosi Máté

Vámos Anita

Virág Bianka Nóra

 5. helyezés

Borbély Péterné

Strandröplabda IV. kcs. fiú (amatőr)  

Kis Viktor

Sipeki Máté

Veres Marcell

Rachev Patrik

4. helyezés  

Veressné Gáspár Éva    

Strandröplabda IV. kcs. lány (amatőr)

Vasáros Laura

Göndös Adél

Tóth Kitti

Bagi Alexandra

Kozma Zsófia

 

4. helyezés

Veressné Gáspár Éva    

Röplabda IV: kcs. lány (amatőr)

 

Vasáros Laura

Göndös Adél

Tóth Kitti

Ujfalusi Zita

Bagi Alexandra

Kozma Zsófia

Fülöp Fanni

Kosztoványi Kíra

2. helyezés  

Veressné Gáspár Éva  

Röplabda III: kcs. lány (amatőr)

Városi döntő

 

Bagi Alexandra

Kosztoványi Kíra

Fényes Evelin

Kővári Fanni

Fülöp Fanni

Zsóka Véta

Magyari Gabriella

Kiss Dorina

Sípos Anna

Simon Sára

2. helyezés

Veressné Gáspár Éva

Röplabda III: kcs. lány (amatőr)

Körzeti verseny

Bagi Alexandra

Kosztoványi Kíra

Fényes Evelin

Kővári Fanni

Fülöp Fanni

Zsóka Véta

Magyari Gabriella

Kiss Dorina

Sípos Anna

1. helyezés  

Veressné Gáspár Éva  

Szeretem Miskolcot! Várostörténeti vetélkedő

Berecz Boglár 6.b

Göndös Adél 8.b

Kiss Dorina 6.b

Porkoláb Panna 6.b

1. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Várostörténeti verseny

Tamás Anett 6.a

Dendők Bianka 5.b

Sipos Anna 5.b

1. helyezés

Lencsés Ágnes

Várostörténeti verseny

Bényei Kincső 5.b

Juhász Evelin 5.b

Bodnár Emma 5.b

2. helyezés

Lencsés Ágnes

"Miskolc a könyvtárban - könyvtárak Miskolcon" városi műveltségi és könyvtárhasználati verseny

Gombos Éva

Komjáti Kitti

Siomos Angelos

4. helyezés

Szilágyi Benjámin

"Tarka lepke, kis mese..." városi verses mesemondó verseny

Klusovszki Vanda

2. helyezés

Gelsei Lászlóné

Városi Tavaszköszöntő szavalóverseny

Rachev Zoé 2.b

3. helyezés

Joóné Besztercei Edina

Városi Széchenyi műveltségi vetélkedő

Pálffy Gellért 4.b
Tóth Benedek 4.b
Kosztoványi Vencel 3.b
Kósa Gergő 3.b
Nagy Karolina 2.b
Condea Krisztián 2.b

3. helyezés

Kozmáné Makrai Zsuzsa
Firtkó Józsefné
Joóné Besztercei Edina

Bársony János Általános Iskola Anyanyelvi Városi Verseny  

Berecz Boglár 6.b

Fülöp Fanni 6.b

Porkoláb Panna 6.b

4. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Bársony János Általános Iskola Anyanyelvi Városi Verseny  

Bodnár Emma 5.b

Sipos Anna 5.b

Szabó Csenge 5.b

5. helyezés

Lencsés Ágnes

Bársony János Általános Iskola Anyanyelvi Városi Verseny

Kiss Dorina 6.b

Kosztoványi Kíra 6.b

Kővári Fanni 6.b

10. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa 

Avastetői-Pattantyús Általános Iskola által szervezett városi történelmi vetélkedő

Galyas Elizabet 6.a

Tamás Anett 6.a

Tóth Gergő 6.a

1. helyezés

Lencsés Ágnes

Avastetői-Pattantyús Általános Iskola által szervezett városi történelmi vetélkedő

Berecz Boglár 6.b

Nagy Klaudia 6.b

Porkoláb Panna 6.b

4. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Kaffka Margit Általános Iskola Városi helyesíró verseny  

Nagy Klaudia 6.b

Fülöp Fanni 6.b

Kiss Dorina 6.b

2. helyezés

4. helyezés

7. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Hunyadi Mátyás városi prózamondó verseny

 Ajtai Panna 5.b

 2. helyezés

 Lencsés Ágnes

Kaffka Margit Általános Iskola Városi helyesíró verseny

Bodnár Emma 5.b

Sipos Anna 5.b

1. helyezés

2. helyezés

Lencsés Ágnes

Móra tollával megyei helyesírási verseny

Bodnár Emma 5.b

Sipos Anna 5.b

5. helyezés

9. helyezés

Lencsés Ágnes

Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntő

Berecz Boglár Kamilla

Kiss Dorina

Nagy Klaudia

Porkoláb Panna Klára

6.b

8. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Német szavalóverseny 4.o.

Szarka Flóra

3. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Német szavalóverseny 4.o.

Klusovszky Kíra

Sipos Virág

1. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Német szavalóverseny 5.o.

Petrus Mercédesz

1. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Német tesztmegoldó verseny 8.o.

Tóth Kitti

3. helyezés

Ruff Katalin

Német tesztmegoldó verseny 7.o.

Gombos Éva

3. helyezés

Gergesvé Vizsolyi Beáta

Német tesztmegoldó verseny 7.o.

Szentesi Attila

2. helyezés

Gergesvé Vizsolyi Beáta

Német tesztmegoldó verseny 7.o.

Rachev Patrik

1. helyezés

Gergesvé Vizsolyi Beáta

Német tesztmegoldó verseny 6.o.

Kiss Dorina

3. helyezés

Ruff Katalin

Német tesztmegoldó verseny 6.o.

Nagy Klaudia

1. helyezés

Ruff Katalin

Német tesztmegoldó verseny 5.o.

Sipos Anna

2. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

Berecz Boglár Kamilla

Kiss Dorina

Nagy Klaudia

Porkoláb Panna Klára 6.b

1. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsa

Színháztörténeti vetélkedő

Göndös Adél

Lőrinczi Laura

Tóth Kitti 8.b

4. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Lombhullató Csapatverseny

Komjáti Kornél

Kósa Gergő

Sarok Flóra

Vitkolczi Dániel 3.b

2. helyezés

Firtkó Józsefné

Városi német helyesíró verseny 5. évfolyam

Sipos Anna

Bodnár Emma

Petrus Mercédesz

5. helyezés

6. helyezés

8. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Városi német helyesíró verseny 6. évfolyam

Nagy Klaudia

Kiss Dorina

1. helyezés

6. helyezés

Ruff Katalin

 

 

2010/2011-es tanév

 

 

 

 

Verseny megnevezése:

Csapattagok / Egyéni versenyző:

Elért helyezés:

Felkészítő tanár:

III. korcsoport amatőr leány röplabda

Kozma Zsófia 6.b

Bagi Alexandra 6.b

Piliczki Penelopé 6.b

Szanyi Vivien 6.a

Fehér Laura 6.a

Nagy Klaudia 5.b

Fülöp Fanni 5.b

Zsóka Véta 5.b

Szilágyi Viktória 6.a

Városi 3. helyezés

Veresné Gáspár Éva

IV. korcsoport amatőr leány röplabda


 

Németh Dóra 8.b

Dankó Dominika 8.b

Czubor Barbara 8.a

Szűcs Julianna 8.a

Lázár Laura 7.a

Vasáros Laura 7.b

Göndös Adél 7.b

Barna Szilvia 7.b

Tóth Kitti 7.b

Városi 4. helyezés

 

Veresné Gáspár Éva

 

Atlétika III. kcs lány körzeti diákolimpia

Balogh Petra 5.a

Berecz Boglár 5.b

Sivák Lilla 5.b

Piliczki Penelopé 6.b

Kozma Zsófia 6.b

Bagi Alexandra  6.b

8.helyezés

Borbély Péterné

Atlétika IV. kcs.lány körzeti diákolimpia                      

Ács Anna 7.b

Gulyás Gréta 8.a

Göndös Adél 7.b

Ujfalusi Zita 7.b

Tóth Kitti 7.b

Gregóczki Vivien 8.b  

6.helyezés                      

Borbély Péterné

Atlétika  III. kcs fiú körzeti diákolimpia                      

Gergely Ákos 6.b

Rachev Patrik 6.b

Bozik Miklós 6.a

Botos Márk 6.a

Horváth László 5.a

Nagy Károly 6.a  

4. helyezés                      

Borbély Péterné

Atlétika  III. kcs fiú városi diákolimpia

Rachev Patrik 6.b

Bozik Miklós 6.a

Botos Márk 6.a

Nagy Károly 6.a

Zöld Gergő 6.b

Siomos Angelos 6.b  

11. helyezés                      

Borbély Péterné

Atlétika  IV. kcs.fiú körzeti diákolimpia                      

Zelenák Tamás 8.a

BartaLevente 7.b

Mészáros Gábor 8.b

Kovács Márk 8.b

Barna Dániel 8.a

Kőházi István 7.b  

8.helyezés                      

Borbély Péterné

Atlétika  II. kcs lány körzeti diákolimpia              

Kecskeméti Luca 3.b

Klusovszki Kira 3.b

Marczis Réka 3.b

Mihók Boglárka 3.b  

7. helyezés              

Peiker Ferenc              

Atlétika  II. kcs fiú körzeti diákolimpia              

Balogh Róbert 3.b

Gudász Gergely 3.b

Pálffy Gellért 3.b

Nagy Dominik 3.b  

7. helyezés              

Peiker Ferenc              

Játékos sportverseny  I.-II. kcs. fiú-lány körzeti diákolimpia                                                                                  

Balogh Róbert 3.b

Csordás Diána 4.a

Gudász Gergely 3.b

Hartman Ákos 4. b

Ináncsi Barbara 2.b

Kádár Péter 2.b

Kecskeméti Luca 3.b

Kiskartali Réka 2.b

Kollárcsik Vivien 4.a

Kosztoványi Bence 2.b

Marczis Réka 3.b

Porkoláb Péter 2.b

Salétros Boldizsár 4.b

Sarok Flóra 2.b

Simon Sára 5.b

Smiczmüller Levente 4.b

Tóth Dorina 2.b

Túrró Krisztián 4.a

Vámos Arita 3.b

Zelenák Ádám 4.a

Zsóka Véta 5.b  

4. helyezés                                                                                  

Borbély Péterné

Játékos sportverseny  I.-II. kcs. fiú-lány városi diákolimpia                                                                                  

Balogh Róbert 3.b

Csordás Diána 4.a

Gudász Gergely 3.b

Hartman Ákos 4. b

Ináncsi Barbara 2.b

Kádár Péter 2.b

Kecskeméti Luca 2.b

Kiskartali Réka 2.b

Kollárcsik Vivien 4.a

Kosztoványi Bence 2.b

Marczis Réka 3.b

Porkoláb Péter 2.b

Salétros Boldizsár 4.b

Sarok Flóra 2.b

Simon Sára 5.b

Smiczmüller Levente 4.b

Tóth Dorina 2.b

Túrró Krisztián 4.a

Vámos Arita 3.b

Zelenák Ádám 4.a

Zsóka Véta 5.b  

5. helyezés

Borbély Péterné

10 fordulós várostörténeti vetélkedő

Boda Boglárka 8.a

Tamás László 8.a

Vass Eszter 8.b

5. helyezés

Lencsés Ágnes

10 fordulós várostörténeti vetélkedő

Fülöp Fanni 5.b

Tamás Anett 5.a

Tóth Gergely 5.a

6. helyezés

Lencsés Ágnes

10 fordulós várostörténeti vetélkedő

László Bernadett 6.a

Oláh Bettina 6.a

Szanyi Vivien 6.a

8. helyezés

Lencsés Ágnes

Avas kupa DVTK utánpótlás torna

Nagy Bálint

Gerges Agenor

Kósa Gergő

Vitkolczi Dániel

Balóczki Patrik

Balogh Patrik

Kleine Péter

Komjáti Kornél

Kádár Péter

Bencsik Dániel

4. helyezés

Peiker Ferenc

"A könyvtár igazi jóbarát" városi olvasási verseny

Vass Nicole 3.b

4. helyezés

Kozmáné Makrai Zsuzsa

Városi angol - német két tanítási nyelvű csapatverseny

Szentesi Attila 6.b

Szabó Dóra 6.b

Balázs Ádám 6.a

Bagi Alexandra 6.b

3. helyezés

angol:

Somoskői Katalin

német:

Gergesné Vizsolyi Beáta

Városi angol - német két tanítási nyelvű csapatverseny

Tamás Anett 5.a

Kozma Zsófia 6.b

Gergely Ákos 6.b

Gombos Éva 6.b

6. helyezés

angol:

Somoskői Katalin

német:

Gergesné Vizsolyi Beáta

Miért szeretem Miskolcot várostörténeti vetélkedő

Barna Szilvia 7.b

Göndös Adél 7.b

Lőrinczi Laura 7.b

Tóth Kitti 7.b

2. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

Városi Kaffka Margit Matematika Verseny

Fülöp Fanni 5.b

1. helyezés

Krivos Erika

Országos Curie kémiaverseny körzeti döntő

Boda Boglárka 8.b

10. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Országos Hevcsey Gy. kémiaverseny megyei döntő

Boda Boglárka 8.b

17. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Országos Hevcsey Gy. kémiaverseny megyei döntő

Ács Anna 7.b

24. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Városi kémiaverseny

Boda Boglárka 8.b

7. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Városi kémiaverseny

Ács Anna 7.b

12. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Városi táncverseny

6.a osztály

3. helyezés

Fodorné Kiss Judit

Molnár Ágnes

Reformkor történelem vetélkedő

Barta Levente 7.b

Göndös Adél 7.b

Kőházi István 7.b

Vasáros Laura 7.b

2. helyezés

Tóthné Liszek Mónika

"Miskolc a könyvtárban - könyvtárak Miskolcon" Műveltségi és könyvtárhasználati vetélkedő

Gombos Éva 6.b

Komjáti Kitti 6.b

Siomos Angelos 6.b

1. helyezés

Szilágyi Benjámin

"Tarka lepke, kis mese" városi verses mesemondó verseny

Kósa Péter Gergő 2.b

2. helyezés

Firtkó Józsefné

A Bársony-Hunyadi Általános Iskolában megrendezett játékos nyelvi vetélkedő

Kiss Dorina 5.b

Nagy Klaudia 5.b

Porkoláb Panna 5.b

2. helyezés

Lencsés Ágnes

A Bársony-Hunyadi Általános Iskolában megrendezett játékos nyelvi vetélkedő

Fülöp Fanni 5.b

Tamás Anett 5.a

Tóth Gergely 5.a

5. helyezés

Lencsés Ágnes

Töprengő Városi matematika verseny

Kiss Daniella 4.b

4. helyezés

Godó Zoltánné

Mincsik Ágota

Az Avastetői Általános Iskolában megrendezett "...Bízzunk magunkban, bízzunk erőnkben..." c. vetélkedő

Kósa Péter Gergő 2.b

Porkoláb Péter 2.b

Pállfy Gellért 3.b

Tóth Réka Bianka 3.b

Bodnár Emma 4.b

Kiss Bálint 4.b

3. helyezés

Firtkó Józsefné 2.b

Kozmáné Makrai Zsuzsanna 3.b

Gelsei Lászlóné 4.b

Szilágyi Benjámin

Tavaszköszöntő Városi vers- és prózamondó verseny

próza kategória

Ajtai Panna 4.b

1. helyezés

Gelsei Lászlóné

Tavaszköszöntő Városi vers és prózamondó verseny

vers kategória

Rachev Zoé 1.b

1. helyezés

Joóné Besztercei Edina

Országos Környezetismeret-Környezetvédelem csapatverseny

Szürke gepárdok csapat:

Klusovszki Kíra 3.b

Tóth Benedek 3.b

Tóth Réka 3.b

48. helyezés (a rásztvevő csapatok száma:103)

Kozmáné Makrai Zsuzsanna

Országos Környezetismeret-Környezetvédelem csapatverseny

Környezetvédelmi csapat:

Mihók Boglárka 3.b

Németh Levente 3.b

Sipos Virág 3.b

27. helyezés (a rásztvevő csapatok száma:103)

Kozmáné Makrai Zsuzsanna

Városi szövegértési csapatverseny

Klusovszki Kíra 3.b

Pállfy Gellért 3.b

Tóth Réka 3.b

8. helyezés

Kozmáné Makrai Zsuzsanna

Arany János helyesírási verseny

Pállfy Gellért 3.b

11. helyezés

Kozmáné Makrai Zsuzsanna

Arany János helyesírási verseny

Bodnár Emma 4.b

7. helyezés

Gelsei Lászlóné

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny

III. Kategória

Németh Dóra 8.b

4. helyezés

(BME alapfokú szóbeli nyelvizsgát kapott)

Ruff Katalin

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny

II. Kategória

Rachev Patrik 6.b

2. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny

II. Kategória

Szentesi Attila 6.b

4. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny

II. Kategória

Gombos Éva 6.b

8. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Rákóczi-mondák című megyei illusztrációs pályázat

Tamás Anett 5.a

9. helyezés

Repka József

Arany János Szavalóverseny

Klusovszki Kíra

1. helyezés

Kozmáné Makrai Zsuzsaanna

Városi német szövegértési verseny

5. évfolyam

Nagy Klaudia

1. helyezés

 Ruff Katalin

Városi német szövegértési verseny

5. évfolyam

Tassi Timián

2. helyezés

  Ruff Katalin

Városi német szövegértési verseny

6. évfolyam

Szentesi Attila

1. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Városi német szövegértési verseny

6. évfolyam

Rachev Patrik

2. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Városi német szövegértési verseny

7. évfolyam

Tóth Kitti

1. helyezés

  Ruff Katalin

Városi német szövegértési verseny

7. évfolyam

Barta Levente

2. helyezés

  Ruff Katalin

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló

Nagy Klaudia 5.b

16. helyezés

Krivos Erika

Városi Diákolimpia Városi döntő Röplabda 3. korcsoportos fiú

Sipeki Máté

Veres Marcell

Rachev Patrik

Kis Viktor

Bozik Miklós

Glonczi Alex

Budai Raul

Nagy Károly

László Bence

3. helyezés

Fodor Tamás

Pattantyús Városi Matematika Verseny

Fülöp Fanni 5.b

4. helyezés

Krivos Erika

Ádventi városi vetélkedő (Fáy András Szakközépiskola)

Iskolánk csapata első helyezést ért el.

 

 

A Kazinczy Ferenc Ált. és MAKTNY Iskola által rendezett karácsonyi játékos csapatverseny

5-6. osztályos korcsoportban iskolánk csapata második helyezést ért el.

 

 

Német nyelvű helyesírási verseny Városi

Nagy Klaudia 5.b

4. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű helyesírási verseny Városi

Balla Réka 5.b

9. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű helyesírási verseny Városi

Szentesi Attila 6.b

1. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Német nyelvű helyesírási verseny Városi

Gergely Ákos 6.b

9. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 5. évfolyam

Nagy Klaudia

1. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 5. évfolyam

Kiss Dorina

7. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 6. évfolyam

Rachev Patrik

1. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 6. évfolyam

Szentesi Attila

4. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 6. évfolyam

Gombos Éva

5. helyezés

Gergesné Vizsolyi Beáta

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 7. évfolyam

Vasáros Laura

5. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű tesztmegoldó városi verseny 8. évfolyam

Vass Eszter

4. helyezés

Ruff Katalin

Német nyelvű szavaló- és olvasóverseny 3. évfolyam

Sipos Virág

2. helyezés

Csipkés Sándorné

Német nyelvű szavaló- és olvasóverseny 3. évfolyam

Tóth Réka

5. helyezés

Csipkés Sándorné

Német nyelvű szavaló- és olvasóverseny 4. évfolyam

Petrus Mercédesz

2. helyezés

Mincsik Ágota

Német nyelvű szavaló- és olvasóverseny 4. évfolyam

Kiss Daniella

3. helyezés

Mincsik Ágota

Német nyelvű szavaló- és olvasóverseny 4. évfolyam

Sipos Anna

4. helyezés

Mincsik Ágota

Városi környezetismereti „Lombhullató” csapatverseny

Mihók Boglárka 3.b

Pálffy Gellért 3.b

Tóth Benedek 3.b

Tóth Réka 3.b

3. helyezés

Kozmáné Makrai Zuzsanna

A II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár pályázata:

Klusovszki Kíra 3.b

Gyermekolvasó királynő

Kozmáné Makrai Zuzsanna

Gyermekolvasók királynője

Tóth Réka 3.b

 

 

Városi Mesemondó Verseny

Tassi Timián 5.b

1. helyezés

Mártonné Rozgonyi Zsuzsanna

Népmese Napja

Tamás Anett

150 főből a legjobb 20 közé jutás

Lencsés Ágnes

Német Helyesíró Verseny

Balla Réka 5.b

 

 

Német Helyesíró Verseny

Nagy Klaudia 5.b

4. helyezés

 

Német Helyesíró Verseny

Gergely Ákos

 

 

Német Helyesíró Verseny

Szentesi Attila

1. helyezés

 

Angol nyelvű városi szavalóverseny

Galyas Elizabet 5.a

5. helyezés

Somoskői Katalin

Angol nyelvű városi szavalóverseny

Gergely Ákos 5.b

 

Somoskői Katalin

Angol nyelvű városi szavalóverseny

Szentesi Attila 6.b

 

Somoskői Katalin

Angol nyelvű városi szavalóverseny

Kovács Viktória 7.a

 

Somoskői Katalin

Angol nyelvű városi szavalóverseny

Ács Anna 7.b

2. helyezés

Somoskői Katalin

Angol nyelvű megyei szavalóverseny

Galyas Elizabet 5.a

 

Somoskői Katalin

Angol nyelvű megyei szavalóverseny

Ács Anna 7.b

4. helyezés

Somoskői Katalin

Megyei Általános Iskolás történelmi verseny

Lengyel Ádám 8.b

Pócs Bence 8.b

Mészáros Gábor 8.b

6. helyezés

Bakosné Lipusz Petra

Megyei Általános Iskolás történelmi verseny

Halász Beáta 8.b

Kovács Alexa 8.b

Nagy Balázs 8.b

9. helyezés

Bakosné Lipusz Petra

„Én és a Lillafüredi kisvasút” c. rajzpályázaton kiállított alkotások

Kövári Fanni 5.b

Zsóka Vendel 5.b

Kőházi István Márk 7.b

Kiállításon közzétett alkotás

Repka József